Įrankiai socialinio marketingo strategijoje

cor032

Naudingi įrankiai, kurie padės Jums socialinio marketingo strategijoje

Google Analytics. Čia rasite medžiagą su kurią reikia dirbti ir kuri Jums atsakys į daug klausimų. Pradedant nuo kas mūsų tikslinę auditoriją, baigiant tuo, kad labai siauriai galima pasižiūrėti į auditoriją ir rasti tą, kuri labiausiai domisi ar perka mūsų prekę ar paslaugą.

Canva. Šiuo įrankiu paruošti stilingus ir patrauklius maketus socialiniams tinklams. Galima pasirinkti šablonus, šriftus, kelti savo nuotrauką, pasirinkti išmatavimus ir susikurti sau patinkantį maketą.

Mojo. Mojo skirtas sukurti profesionalias, animuotas socialinių tinklų stories.
Veikia labai paprastai, vos trys žingsniai:
1️⃣Pasirenkamas norimas šablonas.
2️⃣Jame dedamos Jūsų nuotraukos, video, muzika, lipdukai, teksto efektai, logotipai. Galima keisti spalvas, formatus, šriftus, dydžius.
3️⃣Ir tuomet spausti share ir pasidalinti socialiniuose tinkluose arba išsisaugoti ir naudoti, kur tik norite.

Facebook Analytics. Ne taip ir seniai facebook irgi pasileido savo analytics, kuriame gali rasti įžvalgas apie savo auditoriją bei kokiu laiku ji aktyviausia. Analytics veikia tuomet, kai svetainėje būna įdiegtas facebook pixel.

Bit.ly. Linkų sutrumpinimas, ad gražiau atrodytų ir nenusikirptų linkai.

Google Trends. Galima pasižiūrėti, kokių žodžių žmonės ieško, kokius sinonimus galima naudoti savo komunikacijoje. Galima netgi įsivertinti, kada būna pikas tam tikrų paslaugų ieškojimo.

Keywordtool.io – įrankis skirtas pasisemti idėjoms dėl raktažodžių. Pasižymėjus, kuriai platformai ieškote idėjų, įrankis pateikia galimas žodžių variacijas, kaip žmonės dažniausiai ieško ar naudoja žodžius.

Similarweb.com – galima panagrinėti, kitų svetainės, ką jie daro. Čia rasite atsakymus, ar naudoja Google reklamą, iš kur žmonės dažniausiai ateina, iš kokios šalies ir t.t.

Hotjar.com – įrankis leidžia stebėti, kas atėjo, ką veikė ir kur tiksliai spaudė pėlytę. Ypač naudinga, kai puslapis naujas arba atliko tam tikrus pakeitimus.

Facebook.com/ads/library – reklamų biblioteka. Leidžia pasižiūrėti, kokias reklamas šiuo metu rodo tam tikras prekės ženklas. Taip pat parodo, kada buvo sukurtas puslapis, ar buvo keistas puslapio pavadinimas, kiek žmonių administruoja puslapį. Naudinga tuomet, kai norite pasisemti idėjų reklamai arba pažiūrėti, ką daro konkurentai.

Manychat.com – tai chat botų programėlė, kurioje galite susikurti daug įvairių scenarijų su atsakymais klientams.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn