Siekiant pagerinti lankymąsi mūsų interneto svetainėje https://marketingomokymai.lt/ mes galime naudoti slapukus (angl. cookies) – nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos svetainės lankytojo kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje.

Slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti patogesnį naršymą https://marketingomokymai.lt/svetainėje bei daugiau sužinoti apie https://marketingomokymai.lt/ svetainių lankytojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek svetainę, tiek ir https://marketingomokymai.lt/ teikiamas paslaugas ar svetainėje pateikiamą informaciją. https://marketingomokymai.lt/ slapukų pagalba tvarko nuasmenintus asmens duomenis.

Jeigu svetainės lankytojas nesutinka, kad į jo kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, gali pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti/išjungti juos po vieną. Tačiau https://marketingomokymai.lt/ atkreipia dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo svetainėje spartą, apriboti tam tikrų svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės kai kurių puslapių. Išsamesnė informacija apie https://marketingomokymai.lt/ svetainėje naudojamus slapukus pateikta adresu www.AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html